Światło, uczucia i chwile.

To wszystko łączy ludzi i życie.

Fotografia ślubna jaką znamy teraz różni się od tej sprzed lat. Czasem zatracamy się w pogoni za idealnym kadrem, a przecież w fotografii reportażowej, tym samym w reportażu ślubnym nie chodzi o jeden kadr. Reportaż ślubny to historia dwojga kochających się ludzi, ze scenariuszem pisanym przez pokolenia, z wieloma wątkami pobocznymi. Oczywiście najważniejszy jest ślub i relacja narzeczonych, a później świeżych małżonków. Jednak czy wątki poboczne, te małe i czasem bardzo krótkie historie, bliskiej rodziny oraz gości weselnych, są mniej ważne? Czy można pominąć smaczki, niuanse i detale? Wszystkie te elementy łaczą się ze sobą i nawzajem przenikają, a zadaniem fotografa ślubnego - reportażysty jest połaczyć to w jedną historę, spójna całość, tak by oglądający czuli się nie tylko obserwatorami zdarzeń, ale mogli poczuć te same emocje, które towarzyszyły bohaterom historii. Ponoć nie ma idealnego ślubu, ale są bardzo dobrze opowiedziane historie :)

 

TWOJE ZDJĘCIA ZASŁUGUJĄ NA NAJLEPSZĄ OPRAWĘ

NAJNOWSZE REALIZACJE

FAQ

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacji można dokonać poprzez wpłatę zadatku, ale najlepiej połaczyc to z podpisaniem umowy :) Umowe podpisujemy na miejscu, w naszym biurze lub korespondencyjnie.

Jesteśmy z daleka. Czy możecie do nas przyjechać?

Oczywiście, że przyjedziemy. Większość reportaży realizujemy z dala od domu. Zdarza się, że jedziemy nawet kilkaset kilometrów. Oczywiście wiąże się to z dodatkowymi kosztami za dojazd. Jeśli odległość jest większa niż 120 km prosimy również o załatwienie noclegu.

Ile zdjęć wykonujecie podczas reportażu?

W ciągu całego dnia reportażu wykonujemy od 3000 do 8000 tysięcy zdjęć. Wszystko zależy od zakresu realizacji, długości reportażu oraz intensywności zabawy. :) Ze wszystkich zdjęć wybieramy najlepsze i poddajemy edycji.

Ile zdjęć otrzymamy?

Wszystko zalezy od wybranej usługi i zakresu realizacji. Wybieramy po prostu wszystkie dobre i różniące sie od siebie ujęcia i te poddajemy edycji. Staramy sie przy tym patrzeć obiektywnie i wybierać też ujęcia, które dla was mogą mieć wartość sentymentalną.

Jak przekażecie nam zdjęcia?

Przygotujemy dla was galerię online, do której dostęp będą miały tylko wybrane osoby. Wyślemy również link do pobrania zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Czy możemy sami wybrać zdjęcia?

Nawet jest to wskazane :) My wykonujemy tylko wstępną selekcję. Następnie wysyłamy wam wybrane zdjęcia, żebyście mogli wybrać te które mamy edytować i umiścić w albumie.

Na jakim sprzęcie pracujecie?

Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie firmy Sony. W trakcie reportażu zawsze mamy przy sobie po dwa aparaty i kilka obiektywów. Dzięki temu mamy pewność pewność, że wszystko zostanie ujęte.

Czy wszystkie zdjęcia edytujecie?

Wszystkie wybrane zdjęcia poddajemy edycji. Tylko pakiet dokumentacyjny zawiera zdjęcia nie poddane edycji.

Kiedy otrzymamy zdjęcia?

Staramy się oddać najszybciej jak to możliwe, czyli jak tylko wybierzemy i poddamy je edycji. Na początku zezonu może to być kilka dni, ale pod koniec czas realizacji może się trochę wydłużyć.